Trolldalen ligt in Hundfjället. Appartement op de begane grond, 6 bedden, 68 m², woonkamer met gecombineerde keuken, 3 slaapkamers, 2 douches, 2 toiletten, sauna.
Keuken
De keuken is voorzien van een elektrische kookplaat met oven, koelkast, vriezer, vaatwasser en magnetron.
Slaapkamer
Slaapkamer-1 = 1 tweepersoonsbed. Slaapkamer-2 (zonder raam(en)) =1 stapelbed. Slaapkamer-3 (zonder raam(en)) =1 stapelbed.
Badkamer
Badkamer 1: met douche/WC/sauna. Badkamer 2: met douche/WC.
Overige
Woonkamer met gecombineerde keuken. TV, droogkast, open haard (hout is niet inbegrepen), wasmachine, berging voor ski's.
Belangrijk om te weten
Huisdieren zijn niet toegestaan, roken is niet toegestaan. Let op: het pand is niet geschikt voor mensen met een allergie.
Week 9 is deze accommodatie gereserveerd voor skiërs in ons skigebied. Dit betekent dat u bij het boeken voor alle gasten (vanaf 7 jaar) een SkiPass moet reserveren, voor minimaal de duur van uw verblijf.
Alle gasten moeten 18 jaar of ouder zijn om in de accommodatie te mogen verblijven. Bij aankomst wordt een identiteitsbewijs getoond. De leeftijdsgrens geldt niet voor kinderen onder begeleiding van een voogd. Het dichtstbijzijnde skigebied is Hundfjället. De afstand tot het skigebied is ongeveer 50-100 meter. De afstand tot de lift/pistes kan variëren, afhankelijk van de sneeuwcondities.