Berghut: 105 m², 3 slaapkamers, 8 gasten, 2 badkamers, tv, wifi, ski-in/ski-out, sauna, open haard, buitenruimte.
Een charmante berghut – een idyllisch toevluchtsoord voor uw volgende avontuur! Deze knusse hut van 105 m² biedt drie uitnodigende slaapkamers en is comfortabel geschikt voor maximaal acht gasten. Twee goed uitgeruste badkamers zorgen voor een prettige ochtendroutine, terwijl moderne gemakken zoals tv en wifi uw verblijf compleet maken.
De blokhut ademt de ultieme bergsfeer uit, met een prachtige eikenhouten tafel binnen, die bijdraagt aan het gevoel midden in de natuur te zijn. Of u nu rust zoekt bij de open haard, ontspanning in onze uitnodigende sauna of de verfrissing van de buitenlucht op het terras, er zijn genoeg plekken om tot rust te komen en te genieten.
Met directe toegang tot de skipistes voor de deur en langlaufmogelijkheden in de buurt, is deze hut een droom die uitkomt voor zowel skiliefhebbers als natuurliefhebbers.
Slaapkamer 1: Tweepersoonsbed 90 cm x 2
Slaapkamer 2: Stapelbed voor het hele gezin (140 cm) en stapelbed (90 cm)
Slaapkamer 3: Stapelbed voor het hele gezin (140 cm) en stapelbed (90 cm)
Vanwege de stapelbedden raden we aan om niet meer dan 6 volwassenen in deze accommodatie te laten verblijven.
De accommodatie is gunstig gelegen nabij skigebied Gausta en wandelpaden, op slechts 3 km van Gaustablikk Fjellresort.
Als gast in onze appartementen kunt u tegen een aantrekkelijke prijs gebruikmaken van de faciliteiten van het hotel, waaronder een zwembad, jacuzzi en sauna (afhankelijk van beschikbaarheid). Dit zorgt voor een ontspannen verblijf.
Praktische informatie:
Gratis wifi beschikbaar.
Beddengoed en handdoeken zijn verplichte extra's per persoon.
De eindschoonmaak is verplicht en inbegrepen in de prijs.
Er is parkeergelegenheid beschikbaar.
Afvalverwerkingsfaciliteiten zijn gemakkelijk bereikbaar op de bestemming.
Huisdieren niet toegestaan.
Roken is ten strengste verboden.
Sleuteloverdracht: Gasten kunnen inchecken in een daarvoor bestemd gebouw op de bestemming. Op de dag van aankomst ontvangt u een sms van ons. Wij verzoeken u daarom vriendelijk om uw telefoonnummer tijdens het boekingsproces te vermelden. De sms bevat een unieke code waarmee u, na toegang tot het gebouw, een beveiligde kluis kunt openen. In deze kluis vindt u een informatieboekje over uw hut of appartement en de sleutels voor uw accommodatie.
Inchecken en sleuteloverdracht vinden plaats vanaf 16:00 uur. Let op: uitchecken dient vóór 11:00 uur te gebeuren.